Europejski lider prosto z Polski

Bezkonkurencyjna marka Snailmed to pionier w produkcji najwyższej jakości profesjonalnych produktów ze śluzem ślimaka, które śmiało można nazwać bezkonkurencyjnymi i rewolucyjnymi w obecnej kosmetologii i dermatologii. Obecność w bazie aptecznej leków i środków ochrony zdrowia oraz współpraca z najlepszymi salonami kosmetycznymi w całej Polsce to dopiero początek drogi. Wybitne skutki zabiegów przy użyciu serum Snailmed tj. mezoterapia, sonoforeza, zabiegi przy użyciu fal RF sprawiają, iż klienci szeroko zachwalają ich efekty. 

Magia czystego śluzu, czyli dlaczego Snailmed

W naszych produktach znajdziesz wyłącznie prawdziwy czysty śluz ślimaka,
nie są to chemiczne/sprowadzane z Azji komponenty.

Bardzo ważnym jest, aby korzystać z produktów firmy posiadającej badania potwierdzające skuteczność produktów.

Czym wyróżnia się Snailmed Polska na tle innych produktów ze śluzem ślimaka? 

Wyniki badań potwierdzają znaczną redukcję zmarszczek już po 4 tygodniach stosowania, głębokie nawilżenie i zwiększenie elastyczności skóry,  wyrównanie powierzchni i kolorytu oraz niesamowita skuteczność w walce z oznakami starzenia się skóry i szkodliwym wpływem makijażu na skórę. Produkty Snailmed zostały zweryfikowane i przyjęte do bazy leków i środków ochrony zdrowia. BLOZ

Linia profesjonalnych kosmetyków Snailmed tworzona jest z najwyższej jakości komponentów oraz produkowana wyłącznie w Polsce.                 

Nazwa składnika kosmetycznego: snail secretion filtrate jest jedynie nazwą handlową wymaganą prawnie, którą każda firma produkująca kosmetyki ze śluzem ślimaka jest zobligowana użyć. Sam śluz ślimaka może różnić się swoją jakością i stężeniem. W produktach Snailmed drogocenny śluz stanowi zawsze optymalne stężenie dla ludzkiej skóry i znajduje się przy tym na pierwszym miejscu w składzie.

Specjaliści od skóry

Przebyliśmy długą drogę, aby w małych pojemnikach zamknąć lata naszych badań, doświadczeń
oraz drogocenne właściwości czystego śluzu ślimaka, pozyskiwanego w zupełnie bezpiecznym dla ślimaków procesie.

Na rynku znaleźć można wiele produktów ze śluzem (niestety zwykle sprowadzanych z Chin), większość z nich zawiera FILTRAT i tu trzeba być bardzo czujnym. Nazwa Snail Secretion Filtrate to oficjalna nazwa INCI na śluz ślimaka, jakiej należy użyć produkując kosmetyki ze śluzem. Sam śluz może być sprowadzany z wielu miejsc przez co różna jest też jego jakość. Wielu producentów błędnie szczyci się wieloprocentowym filtratem/ekstraktem. UWAGA: Co to oznacza w praktyce?

Wspomniany ekstrakt/filtrat to nic innego jak roztwór wody i jakiejś ilości śluzu. Brak więc wiadomości ile naprawdę jest śluzu, warto spytać wtedy producenta czy posiada taką informację.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny i wyświetlać odpowiednie reklamy. Nie przechowujemy Twoich danych. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj politykę dotyczącą plików cookie i politykę prywatności.