Dziękujemy Ci za zainteresowanie się naszymi produktami, tworzymy je sumiennie od ponad dekady. Ponad 10 lat temu poznaliśmy śluz ślimaka od strony pacjentów. Wywarł on na nas ogromne wrażenie i nadal śmiało twierdzimy że właśnie śluz ślimaka jest najlepszym rozwiązaniem na takie dolegliwości jak trądzik, przebarwienia, blizny, suchą skórę, azs, zaskórniki i wiele, wiele innych problemów skórnych. Sekretem jest jednak to, aby stosować go konsekwentnie i używać produktów ze śluzem ślimaka na pierwszym miejscu w składzie i wodą podaną w nim osobno. (w przeciwnym razie śluz wymieszany jest z wodą i jest go w produkcie bardzo mało). Przez lata staliśmy się ekspertami od śluzu ślimaka a naszą wiedzę postanowiliśmy połączyć z najlepszymi fachowcami od pielęgnacji skóry i badań nad ludzką skórą. Tak powstał Snailmed, polskie dermokosmetyki dla wymagających, ceniących sobie przede wszystkim jakość i uczciwość. Tak… wiemy, że to mało popularne w czasach gdy rynek jest wręcz zalany produktami za 20-40 zł ale wierz nam, uczciwy produkt ze śluzem ślimaka w tej cenie to… moglibyśmy użyć tu wielu niecenzuralnych słów, dlaczego? Bo znamy się na produkcji śluzu lepiej niż ktokolwiek inny.                                                                    

W czasach gdy za miejsce w rankingach kremów do twarzy po prostu się płaci a producenci żerują na tym, że konsumenci nie czytają składów my poszliśmy inną drogą i postanowiliśmy dotrzeć wyłącznie do grupy zarówno profesjonalistów jak i konsumentów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość i chcą zainteresować się tym czego używają. Skórę mamy jedną a to co na nią kładziemy swoje rezultaty pokaże zarówno teraz jak i po latach. Czy wiesz, że regularne stosowanie śluzu ślimaka wysokiej jakości faktycznie opóźnia efekt starzenia się skóry a zmarszczki, przebarwienia i worki pod oczami zostają „odłożone” w czasie?

 

Osobiście wolimy mieć pewność, że to czym dzielimy się z Wami jest po prostu najwyższej możliwej jakości począwszy od wody aż po najdroższy składnik w składach naszych produktów. Dziękujemy naszym wiernym odbiorcom za bycie z nami od tylu lat. Każdy z Was to dla nas osobna historia, tak też podchodzimy do naszych produktów, które tworzą najlepsi krajowi technolodzy i profesorowie. Ważnym dla nas jest tez los ślimaków dlatego nie sprowadzamy śluzu z chin O ile sam ślimak prawdę wyjawia w bardzo prostu sposób, gdyż jeśli zostanie zraniony wytwarza toksynę która zanieczyściłaby kosmetyk o tyle nigdy nie mieliśmy przekonania co stałoby się ze ślimakami po procesie pobierania gdybyśmy np. zamówili śluz z Chin. Wiemy natomiast że u nas wrócą na farmę w tej samej ilości i będą miały na niej świetne warunki pod stałą kontrola.

Jak możesz sprawdzić jakość produktów ze śluzem ślimaka? Przede wszystkim prawidłowy proces i oparcie produktów wyłącznie na najlepszych składnikach wiąże się z ceną. Produkt oparty na najlepszych i najbezpieczniejszych składnikach, które nie zaszkodzą Twojej skórze na dłuższą metę będzie drogi. Kremy ze śluzem ślimaka za kilkanaście złotych możesz od razu pominąć przy swoim wyborze. Co do samego składu, sprawdź czy jest w nim wymieniona woda. Kolejną kwestią jest sam śluz czyli (snail secretion filtrate), jeżeli nie jest na pierwszym miejscu w składzie bardzo możliwe że woda która go wyprzedza stanowi np. 99% a wszystkie pozostałe składniki 1% a śluz będzie wymieniony jako drugi po to, aby widniał wysoko jednak w praktyce jest go dokładnie tyle samo co reszty czyli bardzo niewiele. Obok takiego produktu zobaczymy zapewne komunikat „98,6% składników pochodzenia naturalnego” Zapewne dokładnie tyle jest w nim wody.

Może nie brzmi to nazbyt „marketingowo” jednak filozofia dokładania cegiełki do lepszego świata z jednej strony nam się nie opłaca, gdyż łatwiej byłoby włożyć do słoika byle co i zainwestować w piękny marketing. Jednak z drugiej strony pozwala nam zachować spokojny sen i pewność ze to co robimy zgodne jest z nami samymi. Dzięki temu nasze laboratoryjne spotkania nie są pełne nerwów i kombinacji jak zarobić na byle czym. Robimy swoje a nasi klienci tylko napędzają nas do działania dalej, za co serdecznie dziękujemy. Postaramy się tak teraz jak i za lata dawać Wam…. to samo - uczciwy produkt, który na każdym etapie wykonany został z sumiennością i zachowaniem możliwie najwyższej jakości. Może przez to nie zobaczycie nas w telewizji ale za to na pewno poczujecie różnice na swojej skórze. Dzięki! 

Krem ze ślizem ślimaka

365 dni.

Koronawirus porady

Krem ze śluzu ślimaka

Śluz ślimaka Snailmed najlepszy

Co ze śluzem ślimaka wybrać

Dlaczego śluz ślimaka

Na co pomaga śluz ślimaka

Śluz ślimaka na suchą skórę

Śluz ślimaka a zdrowie

Maść ze śluzem ślimaka na trądzik

Najlepszy lek na trądzik

Panaceum na trądzik różowaty

Trądzik u nastolatki

Snailmed na trądzik

Co to jest RODO?

Co to jest RRSO?

Co to jest habryka?

Co to jest alert RCB?

Co to jest spalony?

Co to jest sosręb?

Co to jest CRP?

 

Snailmed najlepszy na trądzik

Kosmetyki dla kobiet

Maść na trądzik Snailmed

Jaki krem pod oczy

Maść na blizny ze śluzem ślimaka  

Krem dla mężczyzn

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę. Wszystkie informacje znajdą Państwo w polityce prywatności.