Snailmed Polska

 

Snailmed to przede wszystkim Polska marka wyróżniająca się na rynku kosmetycznym wieloletnimi badaniami, które udowodniły niespotykaną skuteczność produktów z czystym śluzem ślimaka zawsze na pierwszym miejscu w składzie. Co istotne - cała produkcja jak i główny składnik - śluz ślimaka - to w 100% Polska robota. 

Wyniki badań potwierdzające głębokie nawilżenie i zwiększenie elastyczności skóry, ponad 30 procentową redukcję zmarszczek już po 4 tygodniach oraz wyrównanie powierzchni a przede wszystkim kolorytu, usuwając przy tym przebarwienia i zaczerwienienia skórne. Produkty Snailmed zostały zweryfikowane i przyjęte do bazy leków i środków ochrony zdrowia. BLOZ

Na rynku znaleźć można wiele produktów ze śluzem (niestety zwykle sprowadzanych z Chin), większość z nich zawiera FILTRAT i tu trzeba być bardzo czujnym. Nazwa Snail Secretion Filtrate to oficjalna nazwa INCI na śluz ślimaka, jakiej należy użyć produkując kosmetyki ze śluzem. Sam śluz może być sprowadzany z wielu miejsc przez co różna jest też jego jakość. Wielu producentów błędnie szczyci się wieloprocentowym filtratem/ekstraktem.

UWAGA: Co to oznacza w praktyce? 

Wspomniany ekstrakt/filtrat to nic innego jak roztwór wody i jakiejś ilości śluzu. Brak więc wiadomości ile naprawdę jest śluzu, warto spytać wtedy producenta czy posiada taką informację. 

W produktach Snailmed znajdziemy czysty śluz ślimaka, zawsze na pierwszym miejscu w składzie z wyodrębnioną w składzie wodą (wielu producentów nie wymienia w składzie wody błędnie używając Snail Secretion Filtrate jako mieszaniny wody ze śluzem). O śluzie ślimaka i jego wybitnym działaniu na piękno ludzkiej skóry kobiety wiedziały od dawna. Od niedawna jednak stał się on przedmiotem badań, efektem czego było powstanie liderów w zakresie wiedzy i produkcji kosmetyków ze śluzem - Snailmed Polska.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY

Komentarze (0)

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny i wyświetlać odpowiednie reklamy. Nie przechowujemy Twoich danych. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj politykę dotyczącą plików cookie i politykę prywatności.