Śluz ślimaka

Czysty śluz ślimaka od Snailmed

            Powszechnie wiadomo, iż stosując preparaty z czystym śluzem ślimaka regularnie, przedłużamy naszą młodość poprzez utrzymywanie młodego wyglądu naszej skóry. Wskazanym jest również stosowanie kremów lub serum z czystym śluzem ślimaka w przypadku codziennego nakładania makijażu oraz przebywania w miejscach klimatyzowanych lub zanieczyszczonych. 

Czysty śluz ślimaka jest również niezwykle skuteczny w wyrównywaniu powierzchni skóry oraz zwalczaniu zmarszczek i stanów zapalnych cery trądzikowej. Właściwości rozjaśniające cerę, zwiększające elastyczność oraz silnie regenerujące to podstawy działania czystego śluzu ślimaka. 

Istotną kwestią jest, aby korzystać z produktów firm, które jasno określają ilość czystego śluzu ślimaka w swoim składzie. Na rynku Polskim taką marką jest przedsiębiorstwo kosmetyczne Snailmed, którego produkty zawierają w składzie czysty śluz ślimaka po oddzieleniu od wody, dzięki czemu dokładnie wiadomo ile śluzu znajduje się w produkcie. 

Pod nazwą Snail Secretion Filtrate, a więc oficjalną nazwią śluzu ślimaka w składach leków i kosmetyków możemy znaleźć śluz różnego pochodzenia, jak również ekstrakt lub filtrat czyli niewiadoma ilość śluzu w połączeniu  wodą. Na rynku obecne są również produkty stosujące poly-helixan, a więc substancję imitującą swym działaniem śluz ślimaka. Przy wyborze produktów ze śluzem ślimaka należy zwrócić więc szczególną uwagę skąd pochodzi producent oraz czy wiemy ile dokładnie w składzie jest samego śluzu. 

Polskie producent kosmetyczny Snailmed zdobywa coraz większą popularność w świecie, a jej największym odbiorcą poza Polską jest Szwajcaria. Dzięki badaniom potwierdzającym skuteczność każdego z produktów oraz przejrzystości składu, możemy być pewni jakości produktu. 

Warto wspomnieć, że sam śluz ślimaka pozyskiwany jest w zupełnie bezpiecznym dla ślimaków procesie. Istotne jest również, aby sam śluz ślimaka znajdował się na jak najwyższym miejscu w składzie. Tutaj również liderem jest Snailmed, ze śluzem ślimaka na pierwszym miejscu w składzie w każdym ze swoich produktów. Wieloletnie badania pozwoliły na określenie optymalnego dla ludzkiej skóry stężenia śluzu ślimaka, tak aby efekty widoczne były już po kilku zastosowaniach. 

Dodatkowym czynnikiem dla którego warto polecić Polską markę jest jej obecność w bazie leków i środków ochrony zdrowia BLOZ co daje nam pewność, że zawarty w produktach Snailmed śluz ślimaka jest najwyższej jakości, a efekty po zastosowaniu na pewno zadziwią i ucieszą najbardziej wymagających. 

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY

Krem ze śluzem ślimaka 

Śluz ślimaka

Krem na trądzik 

Trądzik różowaty

Kremy do twarzy ranking

Kremy pod oczy ranking

Najlepszy krem pod oczy

Najlepszy krem do twarzy

Najlepszy krem ze śluzem ślimaka 

Snail

Krem na zmarszczki

Krem przeciwzmarszczkowy 

Komentarze (0)

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny i wyświetlać odpowiednie reklamy. Nie przechowujemy Twoich danych. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj politykę dotyczącą plików cookie i politykę prywatności.