Serum  z czystym śluzem ślimaka 58,5% i aż trzeba rodzajami peptydów biomimetycznych.

Jakie peptydy znajdziemy w serum Snailmed ze śluzem ślimaka ?

Peptydy transportujące – Ich budowa pozwala na głębokie wnikanie i transportowanie składników aktywnych potrzebnych do rewitalizacji skóry.

Peptydy sygnałowe – Pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Biorą udział w regeneracji czyli odtwarzaniu uszkodzonych części ciała.

Neuropeptydy – Blokują jony sodu i wapnia w mostku synaptycznym – efekt botoksu.

Serum stosowane jest również do pielęgnacji skóry po zabiegu botoksu w naturalny i zdrowy sposób. 

Sposób użycia: Niewielką ilość śluzu nałożyć na dwa umyte uprzednio palce i delikatnie wklepać w skórę. Serum jest bardzo aktywne, może to powodować delikatne pieczenie na początku stosowania.

Nie stosować bezpośrednio po preparatach tłuszczowych. (Można PRZED)

 

 

DLA PROFESJONALISTÓW

 

Produkty profesjonalne w postaci ampułek zostały stworzone do rozwiązywania bardzo różnych problemów skórnych naszego ciała. Tworzą serce zabiegu kosmetycznego i dają ogromne możliwości zastosowania różnych kombinacji z urządzeniami, maskami, masażami.

Każdy zabieg kosmetyczny składa się z kilku faz:

- faza wstępna – przygotowanie, demakijaż, piling,

- faza aktywna – tu stosujemy preparaty i urządzenia rozwiązujące problem,

- faza stabilizująca – w tym miejscu maja zastosowanie urządzenia, czynności, preparaty wzmacniające fazę aktywną

- zakończenie zabiegu – krem Snailmed na zakończenie, makijaż.

Zastosowanie w kombinacji z falą radiową RF.

Jeżeli stosujemy ampułkę pod głowicą RF to temperatura npracy nie powinna przekroczyć 40 stopni C. Śluz ślimaka jest białkiem i wysokiej temperaturze ulega zniszczeniu. Pracując RF o wyższych parametrach zaleca się użycie ampułek po pracy z RF.

Ampułki można wprowadzać ultradźwiękami – sonoforeza.Tu stosując masaż wprowadzający głowicą ultradźwiękową potrzebny jest dodatkowo żel sprzęgający ale neutralny np. do USG.

Komentarze (0)

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny i wyświetlać odpowiednie reklamy. Nie przechowujemy Twoich danych. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj politykę dotyczącą plików cookie i politykę prywatności.