Co nowego od Polskich producentów ?


Naturalny, czytelny skład, świetna skuteczność, bezpieczeństwo stosowania i stabilność współpracy. Tego szuka wielu profesjonalistów, czy można znaleźć to w Polsce a obok dodać słowo NOWOŚĆ? Owszem !
Na własnym podwórku mamy skarby, których nigdy nie ujrzymy w drogerii choć pocztą pantoflową dotarły już do najdalszych zakątków świata i są tam cenione za swoją jakość.
Snailmed, bo o nim mowa, to Polskii producent i pionier w dziedzinie czystego śluzu ślimaka oraz produktów opartych właśnie na śluzie. Nie jest to produkt masowy bo przy tej jakości i specyfice składnika jest to po prostu niemożliwe. Mimo trudności Snailmed zyskał wiernych wyznawców nawet w najdalszych zakątkach świata i robi nam świetną reklamę jakości.
Śluz ślimaka w produktach Snailmed znajdziemy zawsze na pierwszym miejscu w składzie.            

Na każdym produkcie podana jest dokładna ilość składnika aktywnego (co nie zdarza się praktycznie nigdy). W składach zawsze osobno mamy wodę. (TO WAŻNE: gdy wody nie ma w składzie oznacza to, że została pomieszana ze śluzem i nie wiadomo ile faktycznie mamy w produkcie śluzu), takie produkty często są bezbarwne i bezwonne a ich jakość.. marna.
A jak to wygląda w Snailmed? = Mamy konkretną ilość śluzu, krótki skład, wieloletnie badania potwierdzające efekty i przede wszystkim same opinie zadowolonych klientów.
Rzeszę klientów marka zdobyła właśnie dzięki świetnej jakości i niespotykanym wcześniej badaniom nad śluzem. Poza śluzem wszystkie składniki zastosowane w produktach Snailmed to najlepsze dostępne na rynku komponenty od europejskich producentów.
Rodzima marka w swojej ofercie posiada zarówno produkty apteczne, gabinetowe (z wyłącznością dla gabinetów kosmetycznych) oraz te dostępne dla klientów detalicznych.
Jakie produkty znajdziemy w ofercie?
Kremy - na dzień, na noc, pod oczy, na szyję i dekolt, dla mężczyzn.
Maski - zabiegowe, do skóry dojrzałej, na trądzik oraz na noc.
Maści - te na trądzik, blizny, dłonie, paznokcie i stopy.
Serum zabiegowe - do zastosowania z większością aparatur gabinetowych.

Wielu określa Krem Snailmed jako najlepszy krem ze śluzem ślimaka. Nie bierze się to jednak znikąd, nawet laik porównujący składy może łatwo stwierdzić, że krem Snailmed jest produktem najwyższej jakości


Dla kogo jest Snailmed?


Dla wszystkich którzy nie lubią bylejakości i cenią sobie przede wszystkim produkty wysoko jakościowe i uczciwe.
Problemy skórne, trądzik, blizny, zwiotczenia, przebarwienia, sucha skóra, zmarszczki. Na wszystkie te dolegliwości odpowiedź znajdziemy u polskiego producenta.
Jako profesjonaliści czujemy satysfakcję gdy Polskie marki również potrafią osiągać światowy poziom i są doceniane przez zagranicznych ekspertów.

Najlepszy krem ze śluzem ślimaka Snailmed ma swoją cenę, jednak to świetny czas, aby przekonać się, że postawienie na jakość zamiast ilości znacznie bardziej się opłaca. Nie potrzebujemy 10 preparatów do naszej skóry, wystarczy taki, który przywróci jej prawidłowe działanie i spowoduje, że zamiast być zapchaną będzie wyglądała zdrowo. Jeżeli śluz ślimaka to wyłącznie od Snailmed.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY

Komentarze (0)

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny i wyświetlać odpowiednie reklamy. Nie przechowujemy Twoich danych. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj politykę dotyczącą plików cookie i politykę prywatności.