Blizny


Maści i kremy Snailmed to wybitne rozwiązanie w walce z bliznami. Systematyczne stosowanie kremu pobudza syntezę kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki, a także stymuluje regenerację skóry. Rezultat widoczny jest już po kilku użyciach, a skóra prezentuje się promiennie. Bez wątpienia, przydatny okaże się także krem regenerujący, który niweluje podrażnienia skórne oraz przyspiesza gojenie podrażnionej i problematycznej skóry. 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć surowiec doskonały o niezwykłych właściwościach. Jest to śluz ślimaka, INCI: Snail Secretion Filtrate.Śluz ślimaka uznawany jest za cenną substancję w preparatach dermokosmetyków i preparatów farmaceutycznych. Jest silnym środkiem przeciwstarzeniowym, niezbędnym w opóźnianiu starzenia się skóry, działa przeciwutleniająco i przeciwrodnikowo. Śluz ślimaka jest naturalnym środkiem złuszczającym, usuwa martwe komórki stymulując regenerację tkanek. Zestaw jego składników (kolagen, elastyna, alantoina, witaminy) powoduje silną odbudowę naskórka na bliznach, rozstępach, plamach i śladach potrądzikowych. Śluz ślimaka jest skutecznym środkiem leczącym niedoskonałości i dyskomfort. Zapobiega i redukuje drobne zmarszczki. Pozyskiwany śluz Snailmed jest filtrowany, nie są dodawane do niego żadne substancje chemiczne. Śluz naszej produkcji ma najwyższe stężenie składników aktywnych potwierdzone badaniami.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę. Wszystkie informacje znajdą Państwo w polityce prywatności.